• +48 534 029 029

Fiat

fiatFiat jest znanym, włoskim koncernem motoryzacyjnym, produkującym samochody osobowe o dostawcze. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1899 roku w Turynie przez grupę przemysłowców, do których należał między innymi Giovanni Agnelli. Kilka miesięcy po założeniu spółki, rozpoczęła ona produkcję samochodów pod swoją marką. Rozwój firmy następował bardzo szybko, co skutkowało przejmowaniem innych koncernów samochodowych. Wiele z nich do przetrwało do dnia dzisiejszego.

Fiat produkuje samochody osobowe różnej wielkości, są to zazwyczaj samochody miejskie, rodzinne, także w typie kombi. Marka produkuje również samochody dostawcze.

Najbardziej znanym modelem Fiata w naszym kraju jest Fiat 126P, produkowany we Włoszech w latach 1972-1980, a w naszym kraju nieco dłużej od 1973 do 2000 roku. przez długi czas był to jeden z najczęściej kupowanych samochodów w Polsce. Łącznie wyprodukowano ponad 4 miliony takich pojazdów, z czego ponad 3 miliony powstały w naszym kraju.

Obecnie Fiat kojarzony jest nie tylko z produkcją samochodów, ale również z wieloma innymi działami branży motoryzacyjnej. Produkuje bowiem również autobusy, traktory, ciężarówki oraz silniki, maszyny rolnicze czy systemy produkcyjne. Dawniej był również znanym producentem samolotów.

Poszukujesz firmy, która zajmie się regeneracją sprzęgła w Twoim samochodzie marki Fiat, ale stawiasz tylko na te sprawdzone, dysponujące oryginalnymi częściami?

Doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy usługi najlepszej jakości części, które zapewnią Twojemu samochodowi bezawaryjne działanie. Skontaktuj się z nami, gwarantujemy zadowolenie ze współpracy!

Dokonaj zamówienia telefonicznie: +48 609 888 868 | +48 609 888 838

Dokonaj zamówienia poprzez e-mail: kontakt@centrumsprzegiel.pl