• +48 534 029 029

Seat

seatPrzedsiębiorstwo motoryzacyjne Seat produkuje samochody od 1950 roku. obecnie należy do grupy Volkswagen. Spółkę Seat założyli: Fiat, Narodowy Instytut Przemysłu oraz korporacje bankowe. Fiat udzielił spółce licencji na produkowanie modelu z oznaczeniem 1400. Pierwszym modelem był więc SEAT 1400. Jego produkcję rozpoczęto w 1953 roku. po 4 latach przyszedł czas na niewielki model marki, a mianowicie SEAT 600.

W ciągu kolejnych lat marka umacniała się na rynku, przedsiębiorstwo przeżywało dynamiczny rozkwit, unowocześniało produkcję, wprowadzało do oferty nowe modele samochodów. Fiat sprzedał swoje udziały w spółce w 1980 roku. Dzięki temu marka Seat jest pierwszym, hiszpańskim producentem samochodów. Sześć lat później cześć udziałów w spółce wykupił Volkswagen.

Obecnie produkowanych jest kilka modeli Seata, są to samochody miejskie, komfortowe i funkcjonalne. Seat Mii to niewielkie miejskie auto, najmniejsze w ofercie hiszpańśkiego koncernu. Seat Ibiza jest jednym z najpopularniejszych modeli firmy, to samochód osobowy, dostępny w kilku wersjach: sedan, coupe czy kombi. W ofercie seat posiada również komfortowy mini van, jakim jest Seat Altea. Jest dostępny na rynku od 2004 roku. kolejnym minivanem marki jest Seat Alhambra. Z kolei Seat Leon to pięciodrzwiowy model marki z nadwoziem typu hatchback. Jest on dostępny także w wersji sportowej. Pierwszym modelem, opracowanym razem z koncernem Volkswagena jest Seat Toledo. Mara posiada w ofercie również auto bazujące na modelu Audi. Przestronny Seat Exeo dostępny jest w wersji po liftingu, który miał na celu unowocześnienie modelu.

W skład naszej oferty wchodzi profesjonalna naprawa i regeneracja sprzęgieł w samochodach marki Seat.

Posiadamy oryginalne części do pojazdów tej marki. Skontaktuj się z nami i odmień swój samochód!

Dokonaj zamówienia telefonicznie: +48 609 888 868 | +48 609 888 838

Dokonaj zamówienia poprzez e-mail: kontakt@centrumsprzegiel.pl