• +48 534 029 029

Volkswagen

volkswagenMarka Volkswagen to niemiecki koncern samochodowy, którego nazwa w wolnym tłumaczeniu oznacza samochodu dla ludu. Sprawdza się znakomicie, ponieważ auta tej marki są jednymi z najpopularniejszych na całym świecie. Produkowane są przez firmę Volkswagen AG, której początki datuje się na rok 1934. Właśnie wtedy Ferdinand Porsche zaprezentował niemieckiemu rządowi projekt słynnego Garbusa. Produkcja niedrogich, ale wygodnych i rodzinnych Garbusów dała początek marce.

Popularność pierwszego modelu pozwoliła na wprowadzenie do oferty kolejnych. Pojawił się między innymi Volkswagen Transporter, pierwszy dostawczy van tej marki. W roku 1973 miała miejsce premiera Passata, był to samochód osobowy średniej klasy. Nieco później Garbus doczekał się swojego następcy, jakim był Volkswagen Golf. Posiadał on nadwozie typu hatchback, to czyniło go modelem bardziej praktycznym od poprzednika. Do dnia dzisiejszego Golf doczekał się siedmiu modeli oraz najnowszego modelu Golf Plus. Na początku 1975 roku zadebiutował model Polo, nieco mniejszy od Golfa. To typowy, miejski samochód, cieszący się popularnością zwłaszcza wśród kobiet.

Obecnie produkowanych jest kilkanaście modeli Volkswagena. Marka zajmuje się wytwarzaniem samochodów osobowych, takich jak Volkswagen Passat, Volkswagen Jetta czy model Golf Plus. Produkuje również samochody dostawce, naczelnym modelem marki jest Volkswagen Crafter. Popularnością cieszy się również model Transporter T5.

Nasze Centrum Sprzęgieł poleca swoje usługi w zakresie regeneracji sprzęgła w samochodach marki Opel.

Jeśli chcesz, aby naprawa Twojego auta przebiegła szybko i skutecznie, zdecyduj się na usługi naszej firmy.

Dokonaj zamówienia telefonicznie: +48 609 888 868 | +48 609 888 838

Dokonaj zamówienia poprzez e-mail: kontakt@centrumsprzegiel.pl