• +48 534 029 029

Warsztat

warsztat-tempPoczątki naszej działalności wiążą się z dużym zapotrzebowaniem na koła dwumasowe przy jednocześnie bardzo wysokiej cenie tego elementu w serwisach samochodowych.

Po wielu złych doświadczeniach w montażu tańszych zamienników kół dwumasowych, postanowiliśmy opracować nowatorską metodę regeneracji kół dwumasowych pierwszego montażu, które odznaczają się nieporównywalnie wyższą jakością użytych materiałów niż materiały używane do produkcji tańszych zamienników.

Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i naprawy kół dwumasowych oraz sprzęgieł. Nasza firma oferuje sprzedaż i usługę regeneracji sprzęgieł do wszelkiego rodzaju samochodów osobowych i ciężarowych, a także sprzęgieł do maszyn budowlanych i innych urządzeń. Jesteśmy największym w Polsce dostawcą sprzęgieł i kół dwumasowych do firm, warsztatów oraz klientów indywidualnych. Dzięki wieloletniej obecności w branży i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim powierzonym nam zleceniom.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu klientów indywidualnych oraz firmy